всі категорії
EN

Головна>Про нас

Weifang JS Trading Co., Ltd. — глобальна компанія з торгівлі та виробництва хімікатів зі штаб-квартирою в місті Вейфан, КИТАЙ. Наша головна фабрика Weifang menjie chemical CO., LTD розташована в районі економіко-технологічного розвитку Біньхай (національна зона економічного та технологічного розвитку) міста Вейфан.
З принципом чесної та безпрограшної торгівлі, високоякісного обслуговування та сталого розвитку. Ми встановили довгострокові та стабільні ділові відносини з багатьма відомими хімічними підприємствами вдома та за кордоном і завоювали велику підтримку та довіру наших клієнтів.
В даний час завод має завод 2-етилантрахінону 3000 тонн на рік з незалежними правами інтелектуальної власності, який досяг передового технологічного рівня в Китаї, безводний хлорид алюмінію 2,500 тонн на рік, хлорид поліалюмінію 30 000 тонн на рік, сульфат магнію 100 000 тонн на рік, крім того, це повний ланцюжок поставок із допоміжними заводами, такими як TCCA (трихлорізоціанурова кислота), дихлорізоціанурат натрію (SDIC), ціанурова кислота, порошок меламіну, лимонна кислота тощо. Ми маємо професійні дослідження та розробки та дизайн можливості, висококваліфіковані виробничі потужності та досконала система післяпродажного обслуговування. Ми також маємо чудові відносини з клієнтами та перспективні перспективні ринки в Індонезії, Малайзії, США, Польщі, Росії, Сінгапурі, Пакистані, Туреччині, В’єтнамі, Бразилії, Таїланді тощо.
Weifang JS Trading Co., Ltd завжди дотримуватиметься принципу роботи: «Нехай працівники щасливі, нехай клієнти досягають успіху, роблять внесок у суспільство» та надають клієнтам високоякісні послуги за допомогою стабільних і високоякісних рентабельних продуктів та консультації команди найкращих експертів.